Pipställ pipor

172456

PIPSTÄLL, för hörn, 1800-tal, alrot, 3 lådor, höjd ca 60, PIPOR, 6 st

Lådknoppar saknas, spikhål, samtliga pipor med omfattande skador

Diverse

Pipställ pipor

Budhistorik (8 bud)
662086
661771
658296
661770
658296
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.