Allan Ebeling lergods

172453

EBELING, Allan (1897-1975): Mansporträtt, monogramsignerad, glaserat lergods, 101x51 cm

Ytskador, färgbortfall, sprickor

Konst, Måleri

Allan Ebeling lergods

Budhistorik (1 bud)

663558
2013-03-08 13:35:49

2013-03-08 kl 16:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.