Vitmålade sängbord

172445

SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, vitmålade, med låda i sargen, höjd 90, 32x50 cm

Smärre skador

Vitmålade sängbord

Budhistorik (18 bud)
663589
1 400
663429
1 300
663295
663295
662059
950

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.