Oljemålning 1800-tal

172444

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med byggnader och människor, olja på duk, 29x49 cm

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
655106
7 000
654125
6 800
654125
6 600
655101
6 400
654125
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.