Harry Wichman oljemålning

172442

WICHMAN, Harry (1916-1993): "Utsikt från Mosebacke, signerad och daterad Wichman-63, olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri

Harry Wichman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
645589
550
653418
500
645589
450
653417
645589

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.