Johannes Ravn oljemålning

172441

RAVN, Johannes (1922-1991): Fiskmåsar, signerad o daterad J. Ravn -76, olja på duk, 54x70 cm

Konst, Måleri

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
655079
500
654975
450
654429
650640
645400

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.