Sekterär i jakaranda

172438

SEKRETÄR, 1960-tal, jakaranda, höjd 116, 115x47 cm

Låst, nyckel saknas, repor, skador

Sekterär i jakaranda

Budhistorik (5 bud)
662300
600
661322
550
657621
500
661320
500
657621

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.