William Joseph Carroll oljemålning

172436

CARROL, William Joseph (England 1800/1900-tal): Blomsterflicka, signerad W. J. Carroll, olja på duk, 76x51 cm

Krackeleringar, ram med skador

Konst, Måleri

Budhistorik (28 bud)
695143
9 600
695140
9 400
695136
9 200
695133
9 000
695122
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.