Fritz Ilg oljemålning

172428

ILG, Fritz (Tyskland, 1800-tal): Köksinteriör med mor och barn, signerad Fritz Ilg, olja på duk, 69x56 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fritz Ilg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
695078
2 600
695076
2 400
695074
694890
689654

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.