Josefina Holmlund oljemålning

172427

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Herrgård i grönska, signerad J. Holmlund, olja på duk, 39x59 cm

Färgbortfall, smärre slitage och lagningar längs kanterna

Konst, Måleri

Josefina Holmlund oljemålning

Budhistorik (11 bud)
693767
3 200
692330
2 600
691258
1 800
691257
1 700
691256
1 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.