Josefina Holmlund oljemålning

172426

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Motiv från Sognefjorden, signerad J. Holmlund, olja på duk, 37x55 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Josefina Holmlund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
694494
4 200
693998
3 600
692329
692328
688745

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.