Johan Christoffer Boklund oljemålning

172422

BOKLUND, Johan Christoffer ( 1817-1880): Interiör med flicka och äldre man, signerad och daterad J. C. Boklund 1842, olja på duk uppfäst på pannå, 46x38 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
694536
2 400
690413
684870
684868
683425

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.