Johan Christoffer Boklund oljemålning

172420

BOKLUND, Johan Christoffer (1817-1880): Köksinteriör med pojkar, signerad J. C Boklund, olja på duk, 38x45 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
694533
3 200
692161
691966
689948
689587

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.