Johny Millar oljemålningar

172413

MILLAR, Johny (1855-1939) 2 st: Stilleben, signerade, en daterad 1915, olja på duk, 32x22 cm vardera

Konst, Måleri

Johny Millar oljemålningar

Budhistorik (23 bud)
648876
1 400
646027
1 300
646010
645916
645059

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.