Urna med lock ytterfoder i keramik

172410

URNA med lock, Upsala Ekeby, YTTERFODER, keramik, grön glasyr, höjd 21-24 cm

Krackeleringar, smärre skador

Keramik/Porslin

Budhistorik (5 bud)
645523
500
655645
450
645523
650183
645523

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.