Blomkruka Rörstrand

172406

YTTERFODER, keramik, Rörstrand, slottsmotiv, 1900-talets första hälft, höjd 24 cm

Krackeleringar, smärre skador, botten med glasyrmista

Keramik/Porslin

Blomkruka Rörstrand

Budhistorik (5 bud)
655579
654987
653809
652565
950
652564
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.