Karmstolar i directoirestil

172402

KARMSTOLAR, 1 par, directoirestil, mässingsbeslag, varierande träslag

Lagningar, mässingsbeslagen med skador

Karmstolar i directoirestil

Budhistorik (12 bud)
662174
662167
1 400
662124
1 300
662093
662089

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.