Terrin med lock Rörstrand

172400

GRÖTTERRIN, keramik, jugend, Rörstrand, vit glasyr med dekor av tomtar och grankvist, längd 40 cm

Krackeleringar, skador

Keramik/Porslin

Terrin med lock Rörstrand

Budhistorik (25 bud)
655876
3 600
655607
3 400
655727
3 200
655607
652925
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.