Orientmatta, antik

172399

ORIENTMATTA, antik, ca 200x153 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta, antik

Budhistorik (7 bud)
675910
900
675908
850
675852
675851
650
675850

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.