Spegel Nybrofabriken

172386

SPEGEL, "Kristina", Fröseke AB Nybrofabriken, ek, höjd 100x70 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Speglar

Spegel Nybrofabriken
Budhistorik (8 bud)
657519
700
656855
650
657506
650
656855
600
657498
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.