Spegel Nybrofabriken

172384

SPEGEL, "Kristina", Fröseke AB Nybrofabriken, ek, höjd 100x70 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Speglar

Spegel Nybrofabriken
Budhistorik (10 bud)
657522
750
657518
700
657521
650
657518
600
657513
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.