Spegel Nybrofabriken

172380

SPEGEL, "Kristina", Fröseke AB Nybrofabriken, ek, höjd 100x70 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Speglar

Spegel Nybrofabriken
Budhistorik (1 bud)

655632
2013-03-03 12:07:22

2013-03-03 kl 16:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.