Friedensreich Hundertwasser serigrafi

172376

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): "Hommage to Schröder-Sonnenstern, stämpelsignerad och numrerad 3482/4200, färgserigrafi med metallprägling, 96x68 cm

Budhistorik (11 bud)
662045
2 600
662032
2 400
661950
661949
661892
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.