Spegel

172374

SPEGEL, empirestil, 1800-tal, förgylld med senare fasettslipat glas, 150x65 cm

Smärre slitage, torrsprickor

Speglar

Spegel

Budhistorik (4 bud)

651092
645979
550
644409
500
644161

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.