Einar Nerman litografi

172357

NERMAN, Einar (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, 65/100, litografi, bladstorlek, 29x20 cm; oramad

Fläckar

Einar Nerman litografi

Budhistorik (25 bud)
654721
5 000
654931
4 800
654721
4 600
654913
4 400
654721
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.