Palle Pernevi krucifix

172342

PERNEVI, Palle (1917-1997): Krucifix, signerad och daterad a tergo Palle Pernevi 1948, gips och trä, höjd 35,5 cm

Gipsfiguren har en spricka

Konst, Skulptur

Palle Pernevi krucifix

Budhistorik (6 bud)
661745
550
662101
500
661745
450
662099
661745

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.