Marc Chagall etsning

172341

CHAGALL, Marc (1887-1985): "Les Ames Mortes: Grigori va-toujours-et-tu-n'arrives-pas", signerad i trycket Chagall, etsning, 1948, 22x28 cm
LITTERATUR: Sorlier-Vollard 58

Marc Chagall etsning

Budhistorik (8 bud)
663645
1 700
663710
1 600
663645
1 400
663709
1 300
663645

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.