Peter Dahl akvarell och blyerts

172336

DAHL, Peter (född 1934) (2): Figurscener, akvarell samt blyerts, blyertsen signerad Peter Dahl, 19,5x22 resp 18x28 cm

Hanteringsveck på akvarellen

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
654852
654848
1 800
653566
653502
650
652744
600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.