Gösta Werner oljemålning

172334

WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad a tergo Gösta Werner, olja på duk, 73x66 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (27 bud)
654886
7 200
654883
7 000
654847
6 800
654878
6 600
654847
6 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.