Dali kakelplattor

172333

DALI, Salvador (1904-1989): Kakelplattor, 6 st, signerade i godset, 20x20 cm vardera

Smärre nagg och glasyrdefekter

Diverse

Dali kakelplattor

Budhistorik (6 bud)
654475
653606
900
653345
652456
652448

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.