Egron Lundgren akvarell

172332

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med solfjäder, monogramsignerad EL, akvarell, 20x19 cm
Proveniens: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

Trasigt glas

Konst, Måleri

Egron Lundgren akvarell

Budhistorik (8 bud)
654830
1 700
653227
1 600
654829
1 600
653227
654828

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.