Helmut Mantel oljemålning

172329

MANTEL, Helmut (1900-tal): Trädstammar, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 90,5x123 cm

Konst, Måleri

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (26 bud)
654799
654797
3 800
654796
3 600
654792
3 400
654789
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.