Gobelängteknik Louise Treschow

172326

TRESCHOW, Louise (född 1944): Makten och härligheten, gobelängteknik, monogramsignerad och daterad LT 78, 114x98 cm

Mattor/Textilier

Budhistorik (5 bud)
651942
654546
651942
649111
1 700
643867
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.