Wiking Svensson olja

172324

SVENSSON, Wiking (1915-1979): Komposition, signerad Wiking Svensson 1954 a tergo, olja på duk, 27x35 cm

Något färgbortfall i hörn/kanter

Konst, Måleri

Wiking Svensson olja

Budhistorik (5 bud)
674363
1 900
673365
672558
700
666482
650
665394
600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.