Sven Lidberg oljemålning

172323

LIDBERG, Sven (1944-2009):"Påskriset", signerad Sven Lidberg, daterad a tergo 1975, olja på pannå, 34x26 cm

Konst, Måleri

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
654719
654600
654599
2 800
654598
2 600
652393
2 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.