Bord Kina

172321

BORD, med stenskiva, Kina 1900-tal, höjd 60 diameter 31 cm

Skador

Möbler, Orientaliskt

Bord Kina

Budhistorik (3 bud)

659140
657977
656665

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.