Stig "Slas" Claesson oljemålning

172319

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Motiv från Stockholm, signerad och daterad olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Stig

Budhistorik (24 bud)
654647
15 000
654680
15 000
654647
14 500
654596
14 000
654596
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.