Thomas Hafström oljemålning

172317

HAFSTRÖM, Thomas (född 1954): Marilyn Monroe, signerad T Hafström, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Måleri

Thomas Hafström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
674078
3 200
681226
674078
2 800
681223
2 600
674078
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.