Benno Arzt akrul på duk

172312

ARZT, Benno (född 1941): Komposition med ansikte, signerad och daterad 2011, akryl på duk, 122x100 cm

Konst, Måleri

Benno Arzt akrul på duk

Budhistorik (5 bud)
673642
672839
671763
2 400
671225
1 800
670382

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.