Benno Arzt akryl på duk

172309

ARZT, Benno (född 1941): "Me and my friends", signerad och daterad 2010, akryl på duk, 122x110 cm

Konst, Måleri

Benno Arzt akryl på duk

Budhistorik (14 bud)
673640
671558
3 800
671552
3 600
671549
2 800
670949
2 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.