Golvlampa 1960/70-tal

172297

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, kromad, foten lindad med svart läder, skärm i grön manchester, höjd 146 cm

Smärre bucklor

Belysning, Golvlampor

Golvlampa 1960/70-tal

Budhistorik (7 bud)
648295
654153
750
648295
650
649681
600
648295
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.