Carl Magnus Lindqvist oljemålning

172288

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): Fjällmotiv med sjö, signerad och daterad C.M. Lindqvist 30, olja på duk, 55x63 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (28 bud)
653772
2 400
653762
653768
653762
653758
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.