Roland Svensson färglitografi

172287

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stuga norra Lidingö sjöscoutkår", signerad och numrerad 132/200, färglitografi, 28,5x42 cm; med tryckt dedikation

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
653508
652955
450
652951
652950
649440

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.