Roland Svensson Stora Nassa

172284

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stora Nassa", signerad Roland S, litografi, 20x37 cm; med dedikation "Med hälsning från konstnären"

Något gulnad

Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (6 bud)
652697
550
652412
500
652696
450
652412
651262

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.