Lauri Nila oljemålning

172281

NILA, Lauri (1898-1983): Segelbåtar, signerad och daterad Nila 63, olja på pannå, 50x70 cm

Konst, Måleri

Lauri Nila oljemålning

Budhistorik (8 bud)
652837
652835
652792
652772
900
651261
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.