Robert Fowler oljemålning

172280

FOWLER, Robert (1853-1926): "Sea shell", signerad Robert Fowler, olja på duk 41x77 cm
UTSTÄLLD: enligt etikett utställd på Royal Academy 1897

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Robert Fowler oljemålning

Budhistorik (8 bud)
682897
5 000
675457
4 400
673959
3 400
671842
3 200
671275

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.