Oscar Reuterswärd färglitografi

172279

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 15/250, färglitografi, bladmått 56x76 cm

Pappret med smärre veck

Budhistorik (8 bud)
652657
650
651004
600
651004
550
649678
500
650729
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.