Ivar Franke oljemålning

172275

FRANKE, Ivar (född 1913): Interiör, signerad I Franke, olja på duk, 92x38 cm

Konst, Måleri

Ivar Franke oljemålning

Budhistorik (13 bud)
652936
900
652933
850
652932
652913
750
652878
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.