Ivar Franke oljemålning

172273

FRANKE, Ivar (1913-1999): Stilleben, signerad I Franke, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Ivar Franke oljemålning

Budhistorik (7 bud)
653018
653006
653006
653011
750
653006

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.