Reinhold Ljunggren litografi

172272

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Porten mot Stortorget", Stockholm, signerad R. Ljunggren, 71/310, färglitografi, bildyta 39x30 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (9 bud)
653012
700
652941
650
652742
600
652330
550
651851
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.